Статті

Схуднення за допомогою міостимуляції живота

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Можливостей займатися своїм тілом сьогодні багато – яких тільки тренажерів немає у спортивних клубах, які можна знайти у будь-якому районі Дніпропетровська. Та й знайти пару годин після роботи, щоб трохи попотіти над пресом не важко.

Але що робити, якщо фізичні навантаження протипоказані вам? Пускати все напризволяще і не займатися своїм тілом, позбавляючи себе можливості залишатись підтягнутою та красивою? Звичайно ж ні!

Завдяки сучасним технологіям, які окрім гаджетів та «розумних» автомобілів щодня рятують чиїсь життя, допомагають пересуватися, а в салоні краси Black Cherry роблять людей красивими та здоровими. У цій статті ми розповімо як застосовується один із найсучасніших апаратів у косметології – міостимулятор – для схуднення.

Що таке міостимуляція живота і як вона впливає на організм?

Кажучи простими словами, це спеціальні імпульси струму, які подаються у потрібну ділянку тіла. В результаті взаємодії тканин, м’язів та внутрішніх органів із цими імпульсами, відновлюється їх природна робота. Таку процедуру роблять зазвичай у салоні краси, оскільки вона вимагає певних знань та навичок, які мають досвідчені майстри. Проте, деякі жінки на свій страх і ризик практикують проведення міостимуляції в домашніх умовах, що загрожує наслідками.

Навіщо це потрібно?

Спочатку міостимулятор задіяли в тих випадках, коли людина через обставини, захворювання або інші фактори не могла здійснювати необхідні фізичні навантаження природним шляхом. Але згодом міостимуляція (зокрема, живота) почала застосовуватись у косметології, де відразу ж зарекомендувала себе як безпечний та високоефективний метод схуднення. Тому якщо ви запитаєте, чи допомагає міостимуляція прибрати живіт, я Вам з упевненістю відповім: так.

Як це працює?

На тіло встановлюються спеціальні нашкірні електроди, які подають імпульс на нервові закінчення. Після цього м’язи починають скорочуватися, що в результаті призводить до покращення лімфовідтоку та кровообігу, активізується обмін речовин. Таким чином, жирові клітини зменшуються обсягом.

Які проблеми вирішує міостимуляція живота

1. Слабкі м’язи преса (черевної стінки) та в’яла шкіра

Вже після першої процедури миостимуляції відчувається, що м’язовий тонус відновлюється. Багато наших клієнток зауважують, що живіт стає легше втягувати, а черевна стінка (прес) бере активну участь у процесі дихання. А після трьох-чотирьох процедур зменшення об’єму переходить на сантиметри.

2. Зайвий жир

Міостимуляція живота, як показують відгуки, легше інших способів дозволяє впоратися з цією проблемою, проте складність у тому, що цей результат потрібно утримати. На початку курсу міостимуляції фахівець обов’язково повідомить Вам про те, що для отримання довгострокового успіху від цих процедур необхідно, крім відвідування салону, також раціонально харчуватися та займатися гімнастикою. Втім, це правило діє для багатьох процедур, пов’язаних зі здоров’ям та красою.

Варто враховувати, що одноразовий сеанс не дасть очікуваного ефекту. Так, тонус м’язів збільшиться, і обсяг на животі зменшиться на 1-2 см, проте ці зміни говорять лише про те, що вони готові відновлювати тонус і потребують навантаження. Після одноразової процедури тонус збережеться, проте ненадовго, оскільки ефект від реальних змін надходить поступово, адже він пов’язаний із переорганізацією та тренуванням роботи м’язів.

Звичайно, успіх курсу міостимуляції полягає не тільки від правильної методики та якості апаратури. Велику роль відіграє стан здоров’я, надмірна вага (його наявність чи відсутність) та інші фактори.

Додати коментар

Напишіть нам у Viber