Навчання татуажу у Дніпрі

Чи знаєте ви, що успішні майстри перманентного макіяжу отримують не лише матеріальну винагороду, а й загальне визнання, безліч позитивних відгуків та нескінченний потік клієнтів? Курси перманентного макіяжу в Дніпрі від Наталії Куковинець допоможуть вам як отримати базові знання з популярних технік татуажу, так і стати спеціалістом високого класу, підвищивши свою кваліфікацію.

Курси з татуажу – що це таке:

  • Успішний старт для вашого власного прибуткового бізнесу;
  • Відмінний спосіб удосконалити свою майстерність;
  • Шанс стати найкращим серед конкурентів;
  • Зручний спосіб навчитися актуальним у всьому світі технікам, які полюбили клієнти;
  • Відпрацювати та відточити навички на моделях;
  • Шанс першими дізнатися про нові техніки та методики перманентного макіяжу.

Курси татуажу у Дніпрі веде викладач – майстер своєї справи Наталія Куковинець, яка досягла вагомих успіхів не лише в галузі перманентного макіяжу, а й у педагогіці, маючи спеціалізовану вищу освіту. Завдяки цьому вона зможе передати вам максимум необхідних знань та досвіду.

Навчання татуажу поділяється за напрямами:

  • загальний курс (поняття та види перманентного макіяжу, дезінфекція та анестезія, безпека, основи колористики, обладнання для татуажу, будова шкіри)
  • зона брови (волоскова техніка, пудрова техніка, комбінована техніка)
  • зона губи (контур, повне фарбування, губи 3D)
  • зона повіки (повіки та міжвійний простір, класична стрілка, стрілка з розтушовкою)

Вартість комплексного навчання (3 зони) – 900 у.о., термін – 5 днів

Курс 1 зона – загальний курс 200 у.о.+200 у.о. 1 зона, термін – 2 дні

Акційна умова – запиши подругу (друга) на навчання разом із собою та отримай знижку 20%.

Що входить до програми?

Навчання татуажу на наших курсах у Дніпрі – це не лише суха теорія та майстер-класи – спостереження за нанесенням перманентного макіяжу з боку, але це й запровадження всіх отриманих знань на практиці. Якщо будь-яка техніка вийде у вас не відразу, не переживайте, ми розуміємо і знаємо, що таке індивідуальний підхід до кожного, хто навчається, і зможемо приділити додатковий час.

Ми цінуємо ваш час, тому навчання перманентному макіяжу проходитиме за щільним графіком, але без шкоди якості отриманих знань.

Не забувайте, що знання, отримані в ході навчання, принесуть у сотні разів більше дивідендів, ніж ви витратите час на освоєння наших методик.

Сертифікат, отриманий після закінчення курсів, свідчить про досвід та вміння, а значить, клієнти довірятимуть вам ще більше.

Якщо у вас залишилися питання або хочете обговорити вашу особисту ситуацію, телефонуйте та пишіть – ми з радістю поспілкуємось з вами та знайдемо оптимальний варіант навчання.

Запишись на навчання прямо зараз

Залиш заявку на сайті і ми зв'яжемося з тобою найближчим часом

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A