Навчання художньому татуюванню

Мистецтво Tattoo є найдинамічнішою галуззю сучасної творчості, що швидко розвивається. Люди завжди прагнутимуть стати красивішими, успішнішими, а головне – всі хочуть бути більш оригінальними та унікальними. Саме тому навчання художньому татуюванню в Дніпрі – це вигідне вкладення коштів та часу, який окупить себе у найкоротші терміни.

Що таке курси тату:

  • Можливість на практиці освоїти найскладніші техніки татуювання
  • Спосіб вивчити кілька методик, що кардинально відрізняються між собою
  • Шанс на практиці відточити отримані навички та знання
  • Початок напрацювання своєї клієнтської бази
  • Старт для започаткування власного бізнесу
  • Вкладення у власне майбутнє, яке окупиться ще на початкових стадіях роботи
  • Спосіб підвищити кваліфікацію та відкрити для себе та клієнтів передові методики та стилі татуювання

Викладач – досвідчений та талановитий майстер художнього татуювання з багаторічним досвідом роботи Наталія Куковинець, власниця салону татуажу «Black Cherry». Вона має величезний досвід роботи в образотворчому мистецтві та педагогіці, профільну вищу освіту. Ви зможете перейняти її безцінний досвід, накопичені знання, а також взяти на замітку маленькі та великі хитрощі, які, напевно, стануть вам у нагоді.

У процесі навчання надаються всі необхідні матеріали та обладнання, моделі для відпрацювання на практиці. Рекомендується та надається допомога у придбанні обладнання та витратних матеріалів для подальшої роботи майстра.

Зміст курсу:

Курс Експрес 400 у.о. – 3 дні.

День перший – теорія (основні напрямки тату, колористика, гістологія та основи анатомії, обладнання, безпека клієнта та майстра, анестезія, перенесення малюнка, техніки нанесення тату), лайф майстер-клас.

День 2 – відпрацювання на тренувальній гумі + відпрацювання на моделях-клієнтах.

День 3 – відпрацювання на моделях-клієнтах

Курс “Стандарт” – 600 у.о. – 5 днів

День 1 – теорія (основні напрямки тату, колористика, гістологія та основи анатомії, обладнання, безпека клієнта та майстра, анестезія, перенесення малюнка, техніки нанесення тату), майстер клас.

День 2 – відпрацювання на тренувальній гумі.

День 3 – майстер клас “Графіка”+відпрацювання на моделях. Ідеально рівний контур швидко та легко.

День 4 – майстер клас «Black & Grey» + відпрацювання на моделі тату в чорних та сірих тонах.

День 5 – майстер клас «Color Tattoo» + відпрацювання на моделях-клієнтах кольорового тату. Як зробити щільне профарбування, кольоровий градієнт.

Акційна пропозиція – запиши друга (подругу) на навчання разом із собою та отримай знижку на навчання 20%.

Окремо викладаються навчальні майстер-класи

майстер клас

Перекриття старого тату

майстер клас

Реставрація та виправлення чужого тату

майстер клас

Портрет

Флористика

майстер клас

Акварель – сучасний стиль татуювання

майстер клас

Анімалістика, малюємо шерсть, пір'я, луску

Запишись на навчання прямо зараз

Залиш заявку на сайті і ми зв'яжемося з тобою найближчим часом

Записатись

Хочется сказать много, но скажу так.<br />Приятно удивил уровень стерильности, антиспидукладка( констатирую как врач стоматолог), творческий подход мастера Натальи, высокий уровень профессионализма, дружественная обстановка. P.S. не первая моя тату, но первая в этом салоне, приятно впечатлён! Настоятельно рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A