Наші послуги

Тату

Наносимо татуювання

Міні-тату

Мініатюрні татуювання

Татуаж

Робимо татуаж

Навчання тату

Навчаємо мистецтву татуювання

Навчання міні-тату

Курси з міні-татуювання

Навчання татуажу

Навчаємо нанесення татуажу

Наші роботи

Запишись прямо зараз і отримай знижку 7%

Записатися на татуаж

Чому ми?

Стерильність

Ми використовуємо тільки одноразові інструменти та розхідники, які роздруковуються при Вас

Професіонали

У нас працюють кваліфіковані майстри з досвідом роботи, які точно знають, що і як потрібно робити

Обладнання

Ми працюємо з надійним обладнанням виробництва Швеції та Німеччини

Складні рішення

Ми беремося за найскладнішу роботу, від якої відмовляється більшість фахівців

Black Cherry – тату салон у Дніпропетровську

Дніпро живе за своїми правилами. Його мешканці відрізняються від городян західних та північних регіонів України. У поведінці дніпрян завжди є різкість, тут все відбувається швидко, а час тече з подвоєною швидкістю. Витримати постійний виклик цієї густої та різнорідної маси може не кожен. Щоб відчути себе вільніше і відчути смак життя, все більше людей звертаються до тату-салонів.

Зробити тату в Дніпрі за доступною ціною не проблема. У місті за останні п’ять років відкрилося чимало студій натільного малюнка. Найчастіше татуаж пропонують зробити в салонах краси. Таке сумісництво не рідкість у сучасних реаліях. Майстри татуювання або орендують окремий кабінет, або самі запрошують до співпраці перукарів та візажистів. Проблема полягає в іншому: де зробити тату у Дніпрі, щоб результат відповідав вашим очікуванням.

Вибір тату салону

При виборі студії, перше, на що звертають увагу, це їхнє розташування. Чим ближче до центру міста приміщення, тим більш престижним вважається салон. Але це не завжди так. Орендарі безпідставно завищують вартість одного квадратного метра площі, що здається, прагнучи заробити на підприємцях. Чесні тату салони у Дніпропетровську мають стабільний, але невеликий виторг, бо не наживаються на клієнтах, а займаються улюбленою справою. У результаті доводиться орендувати студії віддалені від центру міста, щоб існувати і працювати.

Після адреси, увага клієнта переходить на оформлення сайту студії: гучні заголовки, зразки раніше виконаних робіт, коментарі відвідувачів. Найбільше інтерес викликають фото та ціни тату салонів у Дніпропетровську, від цього залежить подальший вибір студії. Тут також може бути «підводне каміння». Зараз замовити гарно зроблений сайт питання грошей, також як і фотографії щасливих клієнтів та їх відгуки. Тому перевірити репутацію студії можна лише на підставі коментарів незацікавлених людей (форуми міста, блоги, статті).

Порівнюючи фото та ціни тату салонів Дніпропетровська в інтернеті, важко визначитися з вибором студії. Лише особистий візит зможе однозначно переконати вас у вирішенні робити татуювання у конкретному салоні. Розумно почати з найближчих студій, щоб було зручніше добиратися. При цьому не варто відкидати убік поради друзів, навіть якщо доведеться пожертвувати часом на поїздки.

Прийшовши до тату салону у Дніпрі (неважливо – у центрі міста чи ні), зверніть увагу на інтер’єр та персонал ресепшн. Уважне та ввічливе поводження «з порога» – це не тільки приємно, а й відповідає нормам етикету. Самостійне блукання салоном у пошуках майстра вказує на халатне ставлення до клієнта. Театр починається з вішалки, тому будь-які незручності на початковій стадії повинні насторожити. Зазвичай запис на сеанс планується заздалегідь, тож вас уже мають чекати. У Дніпропетровську, ціни тату салонів рідко вказуються на сайті, їх розраховують безпосередньо на місці. Спілкуючись з майстром віч-на-віч, можна відразу, ще до початку процедури, зрозуміти – довіряєте ви цій людині чи ні. Робити татуаж це кропітке та довге заняття, яке проходить у кілька етапів. Взаємна симпатія або хоча б повага значно прискорить процес і зробить його комфортнішим.

Вибравши тату салон у Дніпрі потрібно набратися терпіння та витримки. Як уже говорилося вище, ця процедура займає чимало часу. Від першого сеансу до кінцевого результату може пройти не один тиждень. Якщо на якомусь етапі татуажу раптом закрадеться сумнів чи навіть розпач, упоратися з панікою допоможе думка про те, навіщо ви почали це робити.

Ціни та Тату салони у Дніпропетровську

Вартість послуг тату салону залежить від низки складових. Крім витратних матеріалів та роботи майстра, у чек також закладаються витрати на оренду приміщення та його утримання. Престижні салони в центрі від того й дорогі, що покривають не лише свої витрати, а й чужі. Ціни в тату салонах у Дніпропетровську, знижуються в міру віддалення студії від центру міста, причому якість послуг у них абсолютно не відрізняється. У вартість татуювання входить:

  • Час майстра;
  • Складність роботи;
  • Витрачена пігментна фарба;
  • Обладнання, що використовується.

Вибрана тема або малюнок може бути виконана у різних розмірах, різній колірній гамі та стилі. Ви особисто можете вносити поправки, але все ж таки краще довіритися професіоналу. Позитивно зарекомендовані тату салони у Дніпрі співпрацюють лише з найкращими майстрами мистецтва татуажу. Часто самі професіонали тату відкривають студії і роблять особистий відбір претендентів. Записатися до затребуваного майстра на прийом – велика удача, адже одна робота займає багато часу.

Тату салони у Дніпропетровську піднялися на гідний рівень. Плоди їхньої роботи добре видно влітку на пляжі. Малюнки стали складнішими, ідеї відвертішими і жорсткішими, при цьому ніхто не забуває ніжність, щирість і любов. Краса врятує світ – сміливо прикрашайте своє тіло зараз!

P.S. А для тих, хто хоче пов’язати своє життя з мистецтвом таутування та заробляти на цьому професійно, у нас діють курси з навчання тату, а також курси татуажу.