Міні-тату – популярний тренд сучасності!

Хто не мріє про красиве та стильне тату, яке підкреслює імідж і є індивідуальним значущим символом. Звичайно, багатьом необхідно дотримуватися дрес-коду, тому ідеальним варіантом є невеликий малюнок у вигляді міні-тату. У чому переваги? Не впадає у вічі, підкреслює індивідуальний стиль, має ключовий сенс, при цьому може маскувати різні невеликі недоліки.

У чому перевага маленького тату?

Не можете наважитися відразу на великий малюнок, міні-тату – найкраще рішення. Багато хто знає, що саме в маленьких малюнках може бути глибокий символічний зміст, який впливає на долю.

Чому варто зважитися на міні-тату?

– швидко гоїться;
– менш болісна процедура;
– малюнок можна наносити у різну пору року;
– Досить великий вибір ескізів, малюнків;
– Оптимальна вартість.

Міні-тату – вишукана прикраса для вашого тіла

Мініатюрний малюнок наноситься швидко і підходить навіть для чутливих точок на тілі. Тішать швидкі терміни загоєння тату. Ми пропонуємо за допомогою міні-тату замаскувати родимі плями, шрами. Міні татуювання оригінальні, незвичайні та дарують чудову можливість поекспериментувати, прикрасити своє тіло важливим символом.

Для дівчини акуратне міні-тату – чудовий варіант, який викличе величезний інтерес до персони. А для бізнес-леді публічно-показові тату точно не підходять, тож ідеальний варіант міні.

Сучасний салон-тату Black Cherry пропонує свої якісні послуги за досить вигідною ціною. У нас безліч креативних ідей, ескізів, вибирайте собі більш підходящий та здійсніть свою мрію.

Запишись на сеанс прямо зараз

Не відкладай на завтра татуювання, яке можна набити сьогодні

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A