Навчання міні-тату у Дніпрі

Курси міні-тату – цікаво та корисно!

Міні-тату – тренд сучасності, тому актуальність у пошуку хорошого майстра чи розширення послуг для салонів зростає, особливо у великих містах. Масивні тату не кожному до душі, а ось маленьке, лаконічне зображення на тілі, яке наголошує на його витонченості – якраз. Один із найкращих тату салонів «BlackCherry» запускає курси міні-тату в Дніпрі курси міні-тату в Дніпрі.

Кому підходять курси міні-тату?

Це навчання відмінно підійде всім, хто хочеться заробляти на улюбленій справі, варто лише ознайомитись із деякими нюансами даної процедури. До того ж, попит саме на дрібні татуювання з кожним днем ​​зростає. Щоб записатися до татуювальника, потрібно займати чергу за кілька тижнів, якщо не місяців. Це явний показник затребуваності фахівців цієї сфери діяльності.

Курси міні-тату для б’юті-майстра можуть стати чудовою можливістю розширити спектр своїх послуг і розвиватися більш вільно у творчому аспекті, адже хтось відмовиться від красивого, можливо, навіть від авторського малюнка на тілі, невеликого розміру, від вже перевіреного майстра.

Пропозиція від тату-салону «BlackCherry»

Ми підготували спеціальну програму з огляду на індивідуальні творчі потреби для кожного, хто бажає навчитися даному напрямку. Наш провідний майстер салону Куковинець Наталія, яка є одним із топових майстрів у місті Дніпро з багаторічним досвідом не лише у сфері тату, а й у сфері навчання, розкаже теоретично кожен нюанс, а практично покаже всі техніки, допоможе обрати потрібний напрямок, у якому ви розкриєте себе якнайкраще.

Курс від BlackCherry з міні-татуювань підійде навіть новачкам, хто ніколи не був пов’язаний з малюнками на тілі, але має бажання навчитися цьому ремеслу і розкрити ще один свій потенціал, який в майбутньому зможе приносити хороші гроші . Оскільки кожен учень індивідуально отримує увагу з боку майстра, складнощів не виникне.

У чому наша фішка?

Курси міні-тату, ціну на які можна дізнатися через телефонну консультацію або на нашому сайті, це можливість розвиватися тільки більше, йти в ногу з трендами сучасності, добре заробляти на тому, що приносить задоволення.

Тож не варто навіть довго думати. Курси міні-татуювань від одного з найкращих тату салонів Дніпра – це ваш шанс для творчого та кар’єрного розвитку. За часом навчання займе 2 дні (починаючи з теорії, закінчуючи практикою на клієнтах).

Ми працюємо, щоб кожен клієнт салону BlackCherry ставав краще і був повністю задоволений кожною хвилиною, яку проведе з командою!

Запишись на навчання прямо зараз

Залиш заявку на сайті і ми зв'яжемося з тобою найближчим часом

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A