Навчання пірсингу у Дніпрі

Чи відчуваєте в собі бажання допомагати людям стати оригінальнішими, але не вистачає знань та досвіду? Пропонуємо пройти повне навчання пірсингу в Дніпрі, наприкінці якого ви досконало володітимете технологією проколювання будь-яких частин тіла. Чи готові до потоку клієнтів з різних куточків міста та з інших регіонів? Звертайтеся в салон Black Cherry і дізнайтеся: Як правильно проколоти різні частини тіла. Коли потрібно знеболювання, а коли ні. Як правильно знеболити ділянку впливу. Як правильно спілкуватися з клієнтом та налаштовувати його на позитивний лад. Як підготувати інструмент для проведення процедури. Які є підводні камені. Як користуватися секретними лайфхаками для покращення якості роботи.

Курс навчання пірсингу

Тривалість 1 день.

Теоретична частина огляд матеріалів, обладнання інструментів, види анестезії та необхідність у ній, загоєння, види пірсингу та технології проколу, стерилізація.

 

Практична частина відпрацювання на моделі. Відпрацьовуються будь-які види пірсингу, зокрема встановлення мікродермалів.

Майстер салону Black Cherry не тільки відповість на запитання, але й продемонструє все на практиці.

У нашому магазині можна придбати сережки та матеріали за цінами для майстрів.

Проколи різних частин тіла використовуються як прикраси з давніх-давен, причому з часом популярність пірсингу тільки зростає. У зв’язку з цим кваліфіковані та підковані майстри будуть затребувані завжди. Пройдіть навчання пірсингу, щоб не просто займатися своєю улюбленою справою, а й отримувати за це великі гроші. А відгуки та подяки щасливих клієнтів будуть для вас приємним бонусом.

Наш фахівець проведе навчання пірсингу в Дніпрі як з теоретичної, так і з практичної точки зору. Якість роботи наших учнів це дзеркало нашого салону, тому ми зацікавлені в тому, щоб ви не просто дізналися про технології проколювання, а й вміли застосовувати їх на практиці досконало.

У нас можуть навчатися абсолютно всі – від зовсім «зелених» новачків до майстрів, які вже мають за плечами певний досвід. Знання, отримані під час навчання, стануть вам у нагоді в будь-якому випадку.

Зробіть широкий крок назустріч роботі своєї мрії!

Запишись на навчання прямо зараз

Залиш заявку на сайті і ми зв'яжемося з тобою найближчим часом

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A