Художні тату будь-якої складності в Дніпрі

Нанесення

нових тату

Перекриття

старих тату

Реставрація

чужих тату

Тимчасові

тату хною

Молоді люди прагнуть несхожості – поєднуючи модні речі з вінтажними, а макіяж з татуажем. Яскраві малюнки на тілі виділяють їх із натовпу, звертаючи на себе увагу. Ефектний вигляд і оригінальна манера поведінки, як промінчик світла крізь сірі будні індустріального міста.

У Дніпропетровську тату рух розвивається із небувалою швидкістю. Юнаки та дівчата дивують своїми знахідками та відвертістю. Банальні класичні тату на плечі відійшли в минуле, на зміну їм прийшли змальовані передпліччя, спини та ікри.

Татуювання у Дніпропетровську за своєю колоритністю відрізняються від інших міст – мабуть цей вплив ритму, в якому живе місто та його мешканці. Чималу роль грають і практикуючі у ньому майстри. Їхня кваліфікація та фантазія наочно відображається на руках та ногах любителів цього мистецтва.

Види тату в Дніпрі та ціни

Поряд зі «Старою школою» все частіше зустрічаються і трендові напрямки, такі як: «Нова школа», «Реалізм треш полька», «Кібер стиль». При цьому та ж «Стара школа» зазнала змін і тепер виглядає яскравішою та переконливішою. У Дніпропетровську тату майстри пропонують виконати роботи будь-якої складності та розмірів. Потрібний унікальний талант і досвід, щоб втілити такий стиль як «Реалізм». Майстрам потрібно постійно розвивати свій рівень, щоб тату в стилі «3D» не виглядало штучно та безглуздо.

Татуювання у Дніпрі як у хлопців, так і у дівчат мають певні тенденції. Прекрасна половина найчастіше вибирає такі напрямки як:

 • «Сюрреалізм»;
 • «Мінімалізм»;
 • «Акварель».

Тоді як юнаки віддають перевагу стилям:

 • «Нова школа»;
 • «Полька»;
 • «Кіберпанк».

У вужчих колах, на богемних вечірках татуювання у Дніпропетровську видозмінюються і вже можна спостерігати:

 • «Лайн-арт»;
 • «Блекворк»;
 • «Готика».

Шанувальники східної філософії наносять малюнки пов’язані з традиціями китайської культури. Особливо виділяється древній японський стиль татуажу «Іредзумі».

P.S. А для тих, хто хоче пов’язати своє життя з мистецтвом таутування та заробляти на цьому професійно, у нас діють курси з навчання тату

Запишись на сеанс прямо зараз

Не відкладай на завтра татуювання, яке можна набити сьогодні

Записатись

Вартість та вибір майстра

Ціни тату у Дніпропетровську доступні не лише для «золотої молоді». Вартість безпосередньо залежить від популярності салону, професійності фахівців та розміру малюнка. Невелике зображення чи напис, навіть у дорогій студії, некритично позначиться на бюджеті. У Дніпропетровську ціна тату може бути завищена через популярність того чи іншого стилю. Це зовсім не означає, що треба їхати до іншого міста. Вартість рівнозначно зменшуватиметься з падінням загального ажіотажу.

Такі міські особливості впливають на вибір татуювань у Дніпропетровську та ціну послуг. Це призвело до того, що все більше людей звертається до домашніх майстрів. Можливо, вони професіонали своєї справи і просто відмовилися від роботи в колективі, віддавши перевагу домашньому затишку, але подібні випадки, скоріше виняток із правил.

Незважаючи на різницю ціни, у Дніпрі тату рекомендується робити лише у спеціалізованих салонах. У них дотримуються всіх заходів профілактики знезараження інструменту, використовується якісна туш та сучасна апаратура. Ніхто не хоче заощаджувати на здоров’ї, мала ціна татуювання у Дніпропетровську – це неякісний сервіс та ризик занесення інфекції.

Від 30 і більше

Щодо старшого покоління і того прошарку суспільства, що буквально вчора вважалася молоддю, а зараз виховують дітей, тут просування натільного мистецтва також не стоїть на місці. У цьому віці вже не бентежить ціна тату у Дніпропетровських салонах, вони заробляють достатньо грошей. Рішення зробити малюнок обумовлено духовними цінностями та внутрішніми переживаннями. Це спосіб психологічно зламати свої слабкості, висловити свою позицію стосовно зовнішніх змін. У Дніпропетровську тату часто роблять сімейні пари. Вони набивають імена коханих, портрети один одного або щось символічне (знак нескінченності, обручки, частини одного серця, голубів). Це оригінально та показово. Нерідко батьки на своєму тілі розміщують своїх дітей. У Дніпрі ціна тату для пари знижена, що є приємним бонусом.

У нашому місті проживає понад мільйон жителів, із них чверть, а то й більше, має татуювання на своєму тілі. Сучасна молодь може вибрати будь-який стиль і колір, тоді як старше покоління найчастіше задовольнялося мізерною палітрою та аматорським тату. Ціни тату в Дніпропетровську не стануть перешкодою для поціновувачів цього мистецтва, а різноманітність напрямків задовольнить навіть найдосвідченіший запит.

 

Що ми пропонуємо?

Майстер Куковинець Наталія запропонує Вам послуги з художнього татуювання будь-якої складності, у будь-якому стилі:

 • нанесення художнього татуювання;
 • розробка індивідуального ескізу;
 • реставрація та оновлення старого татуювання;
 • крутий кавер (перекриття старого татуювання новим малюнком).

Безкоштовний сервіс

 • консультація клієнта щодо оптимального розміру та місця нанесення татуювання;
 • консультація та допомога у підборі ескізу татуювання;
 • супровід загоєння (консультації протягом всього процесу загоєння, огляд, за потреби).

Послуга для тих, хто «вперше»

Якщо ви не впевнені у вибраному ескізі або побоюєтеся, що малюнок вам набридне, ми наносимо малюнок хною (так зване «тимчасове тату»), який тримається близько 2 тижнів, і ви спокійно приймаєте рішення чи дійсно необхідний вам цей малюнок на все життя.

Всі застосовані розхідники одноразові та стерильні, роздруковуються при клієнті, приміщення салону регулярно дезінфікується.

Використовуємо оригінальні пігменти виробництва США, найкраще у світі обладнання швейцарського виробництва.

Потрібна консультація?

Залиш заявку, і наш майстер зв'яжеться з тобою найближчим часом

Залишити заявку

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A