Якісний татуаж у Дніпрі

від срібного призера чемпіонату України з татуажу Наталії Куковинець

Наші роботи

Татуаж повік

Татуаж губ

Татуаж брів

Мушка

Татуаж у Дніпрі поки ще певною мірою залишається екзотикою і не завжди сприймається адекватно. На сайті «BlackCherry» ви можете знайти багато цікавої та корисної інформації з цього приводу. Ця процедура дає безліч переваг:

 • Ефектна зовнішність;
 • Практичність;
 • Здорова шкіра;
 • Економія грошей.

Перманентний макіяж (татуаж) у Дніпропетровську, ціна його та витрачені за рік гроші на косметику різниться в рази. Крім цього, відмова від косметичних засобів позитивно позначиться на шкірі обличчя. Та й з погляду практичності татуаж дозволяє витрачати значно менше часу на ранковий туалет.

У Дніпропетровську татуаж виготовляється за технологією, яка використовується у всьому світі. У верхні шари шкіри вводиться спеціальний пігмент, який засвоюється клітинами. Майстер з клієнтом вибирають кількість фарби для отримання різного ступеня насичення. Така техніка дозволяє пігменту перебувати під шкірою та зберігати колір до 5 років. Татуаж у Дніпропетровську (ціна) напряму залежить від якості нанесеного на обличчя пігментного матеріалу. Речовини, що мають усі міжнародні сертифікати, коштують дорожче, але в той же момент вони безпечні для шкіри і виключають появу алергічних реакцій.

Перманентний макіяж Дніпро у Black Cherry

У Дніпрі найбільшу популярність отримав татуаж брів. Так склалося, що дівчата завжди незадоволені їхньою формою і витрачають багато часу на корекцію. Видаливши зайві волоски, доводиться постійно користуватися олівцем або тушшю, щоб вони були виразнішими. Татуаж дозволить позбавитися цього щоденного обов’язку, а брови завжди будуть ідеально підфарбовані. Салон «BlackCherry» пропонує чотири види цієї процедури:

 • «Волоски»;
 • «М’яке розтушовування»;
 • «Брови 3D»;
 • Мікроблейдинг.

Перманентний макіяж у Дніпрі представлений у великій різноманітності. Західний світ значно раніше поєднав техніку «косметика – татуювання». Українські майстри татуажу закінчують курси в Європі та США, переймаючи досвід найкращих професіоналів. Прекрасна половина Дніпропетровська гідно оцінила татуаж губ. Дівчата вдаються до цієї процедури з низки причин. Це не тільки ефектно і красиво, а й економно: більшість косметичних засобів одразу стануть непотрібними. Рівне підведення губ і насичений колір – основні переваги цього рішення.

До татуажу в Дніпрі вдаються не лише з ледарства. Усі похибки, допущені природою, можна виправити за допомогою перманентного макіяжу. З появою цієї процедури з’явилася можливість коригувати риси обличчя та приховувати його недоліки. Бажаючі, можуть доповнити свій образ і додати у зовнішність родзинку у вигляді деталі, що запам’ятовується, наприклад, знаменитої мушки М.Монро. Перманентний макіяж (ціни) в Дніпропетровську відрізняються непостійністю. У вартість входить робота майстра (витрачений час та косметичні засоби), а також витрати салону. «BlackCherry» пропонує якісні та недорогі послуги з усіх актуальних напрямків косметичного тату та не тільки.

Запишись на сеанс прямо зараз

Залиш заявку на сайті та отримай знижку 7% на перше відвідування салону

Записатись

Хто робить татуаж у Дніпрі

Все частіше перманентний макіяж можна помітити на обличчях молодих дівчат. Не винятком є ​​перманентний макіяж і серед зрілих жінок. Популярність цієї процедури можна пояснити бажанням дівчат та жінок завжди відповідати «еталону». Така гонка за ідеальною зовнішністю тільки набрала обертів з появою татуажу в Дніпропетровську. Багато салонів краси почали заманювати клієнтів пропозиціями раз і назавжди отримати гарні губи та рівні брови. В якийсь момент якість переросла в кількість, що призвело до сумнівної слави цієї процедури. Жінки перестали довіряти навіть майстрам із гарною репутацією. Наразі перманентний макіяж у Дніпропетровську переживає нову хвилю. Недобросовісні салони та малодосвідчені майстри пішли з терену косметичної індустрії – вони не витримали конкуренції. Час все розставив на свої місця, давши можливість справжнім професіоналам займатися улюбленою справою.

Зробити якісний перманентний макіяж можуть дозволити собі жінки та дівчата з різним достатком. Татуаж у Дніпропетровську та його ціна рідко може стати причиною відмови клієнта. Основною віковою відмінністю є вибір частини обличчя, яку необхідно скоригувати. Дівчата вважають за краще підкреслити свій погляд, старші жінки звертають більше уваги на губи.Відгуки про татуаж у Дніпропетровську неохоче залишають у мережі.

На нашому сайті є фото робіт майстрів Black Cherry: ви можете на власні очі побачити отриманий ефект від процедури та зробити аргументовані висновки. Ми один із небагатьох салонів, який пропонує адекватну ціну на татуаж у Дніпропетровську та уважно ставимося до кожного клієнта. Незалежно від обсягу робіт та поставлених термінів, майстер несе повну відповідальність за кінцевий результат. У новоспечених салонах краси нерідко працюють малодосвідчені “фахівці”, які своїми непрофесійними діями «прикрасили» не одну особу. Саме такі «майстри» спровокували в мережі неоднозначні про татуажі в Дніпропетровську відгуки.

У чому переваги перманентного макіяжу?

 • Ви завжди виглядаєте яскраво;
 • Вам не потрібно перейматися зовнішністю під час дощу або після басейну;
 • Економія до 7 діб на рік, яку звичайна жінка витрачає на макіяж;
 • Економія засобів на косметику та косметичні процедури;
 • Зниження ризику алергії, яку можуть спричинити різні косметологічні засоби для макіяжу;
 • Оздоровлення шкіри, оскільки зникає необхідність наносити на шкіру засоби для макіяжу, які забруднюють пори та старять шкіру;
 • Крім естетичних, існують і медичні показання – татуаж використовують для мінімізації таких проблем як випадання вій, вицвітання брів, травми обличчя вроджена асиметрія губ і очей тощо.

Що ми пропонуємо?

Наш майстер із 6-річним досвідом Наталія Куковинець запропонує Вам наступні послуги татуажу у Дніпрі:

 • Татуаж брів «волоски», «м’яке розтушовування», а також у комбінованій техніці «об’ємні брови» або «брови 3D»;
 • Мікроблейдинг;
 • Татуаж губ з різним ступенем розтушовки;
 • Повіки;
 • Мушки, татуаж шрамів, вітіліго, корекція ареоли соска;
 • Виправлення неякісного татуажу.

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A