Запишись на сеанс прямо зараз

Залиш заявку на сайті та отримай знижку 7% на перше відвідування салону

Записатись

Навіщо люди роблять пірсинг

Пірсинг є модифікацією людського тіла шляхом проколювання в ньому додаткових отворів з подальшим протягуванням в них різноманітних предметів. Ця технологія відома давно і застосовується серед усіх культур та цивілізацій. У сучасній західній цивілізації причини для пірсингу можуть бути найрізноманітніші: від релігійних міркувань до естетичних. Серед молоді у Дніпропетровську (Дніпрі) пірсинг досить популярним є з двох причин:

  • самовираження;
  • Бажання урізноманітнити сексуальні відчуття.

Пірсинг, у помірних кількостях, робить тіло людини вельми незвичайним і часто підкреслює його природну привабливість, практично так само як і татуювання у Дніпрі.

Як правильно робити пірсинг

Слід розуміти, що ця процедура, виконана кустарно, загрожує різними наслідками. Насамперед, йдеться о про інфекції та алергічні прояви. З цих причин пірсинг слід виконувати у солідних салонах Дніпропетровська, де фахівці зможуть зробити роботу з мінімальним ризиком для здоров’я людини. До того ж у нашому салоні використовуються тільки стерильні одноразові інструменти. Що стосується того, на яких частинах тіла ми виконуємо цю процедуру, то список цей досить широкий і включає практично всі ділянки людського тіла.

Наш майстерня з пірсингу зняв для вас невелике відео, в якому вона розповість чи боляче робити пірсинг, і покаже, як це відбувається. Також рекомендуємо ознайомитися з нашими роботами з художнього тату.

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A