Статті

Пірсинг це боляче? Види та особливості пірсингу

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Існує безліч видів пірсингу. Люди проколюють собі все і скрізь. Напевно, вже не залишилося місць на тілі людини, на яких не гойдалася голка та сережка. У салонах Дніпропетровська пропонують пірсинг різних частин тіла, обговоримо найпоширеніші види пірсингу.

Багато хто задає нам питання наскільки це боляче і неприємно. Безумовно, при виконанні деяких видів проколів ви відчуєте дискомфорт і навіть біль. Але пам’ятайте:

 • Багато видів проколів триватимуть не більше однієї десятої секунди, тому ви майже нічого не встигнете відчути;
 • У разі проколу в особливо чутливих ділянках тіла, фахівець застосовує анестезію і ви взагалі нічого не відчуєте, хоча зазвичай достатньо приємної розмови та розслаблюючої атмосфери.

Безболісними можна назвати різні проколи вуха, деякий дискомфорт і болючі відчуття ви відчуєте при проколі брови, губи. Прокол язика та інтимний пірсинг, інші особливо чутливі ділянки тіла потребують знеболювання перед процедурою.

Пірсинг вуха схема

Пірсинг вуха

Проколювання вуха також можна здійснити різними способами:

 • Прокол мочки вуха;
 • Прокол завитку вушної раковини (пірсинг хелікса);
 • Індастріал – прокол вуха у двох місцях, з’єднаних сережкою-штангою;
 • Тунель – стандартно проколюють мочку вуха, після загоєння отвір збільшують за допомогою розтяжки;
 • Прокол козелка (трагуса) (випуклість над вушним каналом).

Пірсинг пупка

Такий вид пірсингу дуже популярний , цією окрасою давно обзавелися всі модниці та знаменитості. Крім тривіального проколу під банан або колечко можна зробити подвійний або потрійний прокол, проколюють нижню або верхню складку пука, також використовують мультипроколювання. Це досить безболісна процедура. Зараз вже важко уявити сучасну дівчину без блискучої прикраси в пупці, у пляжний сезон вона надає деякої екстравагантності та пікантності володарці.

Особливо будьте уважні до репутації салону та самого пірсера, на жаль, багато «майстрів» роблять неякісним прокол пупка, защипуючи занадто маленький об’єм шкіри або роблячи прокол косим, ​​що відображається на носінні прикраси. У салоні вже неодноразово виправляли таку «роботу» сторонніх майстрів.

Пірсинг носа

Особливо модним зараз є пірсинг із яскравим камінчиком у крилі носа або колечком. Кокетливі дівчата надають собі шарму не тільки проколом крила носа, а й пірсингом у кінчику носа, вставляючи кільця, які надають родзинки та незвичайності зовнішності. Такий прокол називається септум і реально він не зачіпає перегородку, проходячи між нею і хрящем. Саме тому ми рекомендуємо звертатися за безпечним та якісним пірсингом лише до майстрів у спеціалізованих салонах.

Присинг губи та язика

Ще один дуже популярний вид пірсингу. Проколи досить складні, тому що майстер працює з чутливими ділянками тіла, де безліч кровоносних судин та нервових закінчень.

Так виглядає пірсинг губи.

Язик проколюють на різній віддаленості від кінчика, залежно від побажань клієнта. При такому проколі язик набрякає, тому використовують штангу великого розміру, яка сприяє вільному загоєнню припухлості. Згодом її замінюють на штангу за розміром язика.

Існує кілька видів проколу губи, деякі з них:

 • Монро – прокол зліва над верхньою губою;
 • Медуза – прокол під нижньою губою;
 • Мадонна – прокол праворуч над верхньою губою;
 • Лабрет вертикальний і горизонтальний – прокол нижньої губи;
 • Медуза – прокол під нижньою губою, посередині.

Важливо! При пірсингу губи та язика слідувати рекомендаціям майстра по загоєнню, утриматися від вживання твердої їжі протягом доби після проколу.

Пірсинг брови

Пірсинг брови фото

Одним із найпомітніших для оточуючих є пірсинг брови. Прокол здійснюється досить безболісно, ​​використовується різноманітні прикраси та напрямки проколу, важливо зробити його досить високо, на безпечній відстані від очного нерва.

Інтимний пірсинг – досить поширений вид пірсингу для тих хто хоче бути оригінальним і здивувати свою кохану людину.

Для виконання цього виду пірсингу майстер повинен мати достатні медичні знання, мати досвід роботи. При загоєнні необхідно бути уважним і доглядати прокол, змащуючи антисептичними засобами.

У середньому прокол гоїться за місяць, максимум півтора. Після цього ви можете змінити сережку, але будьте обережними, щоб не пошкодити прокол, що вже зажив.

Додати коментар

Напишіть нам у Viber