Статті

Встановлення мікродермалів у Дніпрі.

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Стримана краса – в моді

Мікродермал є маленькою пластиною з дірочками, від якої відходить стрижень, як у пірсингу. Ця пластина акуратно імплантується під шкіру, а кінець її стрижня залишається зовні. До нього згодом можна прикріпити будь-які прикраси. Зазвичай до стрижня кріплять невеликі кульки-стрази різних кольорів та форм. Не рідкість, коли на шкірі красується мікродермал у вигляді квіточки, зірочки, місяця, диска, шипів або навіть звичайної кульки.

Виглядає така прикраса як справжній дорогий витвір мистецтва – стримано, але помітно. Безперечна перевага мікродермала в тому, що він не формує імідж, а лише підкреслює ваш стиль, і в той же час зможе надати вам родзинки та стати оригінальним. Це означає, що який би одяг, зачіску, макіяж ви не вибрали, прикраса лише зробить ваш образ якіснішим та елітнішим, а не змінить його. А за потреби насадку можна взагалі зняти. Універсальний винахід!

Майстер-пірсер салону Black Cherry у Дніпропетровську якісно та безболісно, ​​допоможе втілити вашу мрію – встановити мікродермал.

Переваги в технології

У якому разі надати перевагу мікродермалу? Все просто – коли ви хочете проколоти частину тіла, де пірсинг просто неможливий технічно. Наприклад, ключицю, щоку, шию, руку, живіт і т.д. За такою технологією можна проколоти будь-яку ділянку тіла. Ця незнімна прикраса, правильніше, знімається тільки верхня частина, а основа завжди знаходиться під шкірою. Але не переживайте – мікродермал можна і видалити за бажання, відвідавши майстра знову. З мікродермал можна зробити на шкірі цілий візерунок. Інші переваги технології незаперечні:

  • Не бійтеся шрамів. Прокол швидко гоїться, а при видаленні залишаються або практично непомітні рубці, або зовсім не залишаються. Як показує практика, видалення мікродермалів потрібно вкрай рідко, оскільки люди в захваті від цієї технології.
  • Свобода дій. Тканини під мікродермалами залишаються еластичними, можуть розтягуватися і не стискають рухів.
  • Швидке загоєння. Проколи від мікродермалів гояться так само добре, як і від пірсингу.
  • Процедура не тривала і практично безболісна.
  • Ви можете накручувати будь-яку прикрасу, що вам сподобалася, і змінювати їх.

До речі, імплантація мікродермала є відмінною і менш травматичною заміною пірсингу губ, оскільки дозволяє не травмувати внутрішню сторону щоки та ясна.

Як відбувається встановлення

Установка мікродермала – досить складний процес, він вимагає не тільки певної підкованості майстра, а й набору спеціалізованих затискачів та тримачів. У шкірі робиться отвір спеціальною голкою, потім якір мікродерма вживлюється під шкіру, а зверху клеїться бактеріальний пластир. Його не рекомендується знімати 2-3 дні після процедури.

Після встановлення бажано уникати деякий час носіння тісного одягу, а як насадку вибирати плоскі диски.

Запрошуємо вас на встановлення мікродермалів у Дніпрі, яка проводиться досвідченим та кваліфікованим майстром. Ми працюємо з надійним Британським обладнанням, стерильними інструментами та одноразовими розхідниками, які друкуються при вас. Мінімальну болючість процедури та чудовий результат ми гарантуємо у салоні Black Cherry!

Додати коментар

Напишіть нам у Viber