Статті

Ранковий make up – який буває татуаж брів?

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Природна краса завжди віталася незалежно від віянь хиткої моди. Однак бажання наблизитися до досконалості бере гору. Прагнучи до ідеалу краси, дівчата щодня возяться перед дзеркалом, промальовуючи правильні риси обличчя, збільшуючи пишність вій і роблячи бантик губ апетитно червоним. Сучасні технології індустрії краси прийшли на допомогу та запропонували альтернативу щоденним зусиллям. Зокрема, макіяж брів тепер можна замінити процедурою татуажу та забути про контурні олівці та тіні на довгий час.

Який татуаж брів на сьогодні існує

Загалом існує три основні методи перманентного макіяжу. Вибір одного з них залежатиме від мети (корекція попередньої процедури, зафарбовування пробілів, повний татуаж) і бажаного ефекту. Отже, який татуаж буває?

  • методом шотування (розтушування);
  • методом промальовування (техніка “волосок до волоска”);
  • комбінуючи обидва варіанти (татуаж 3D).

Метод розтушовки

Внаслідок проведення першого типу процедури брови виглядають як підфарбовані олівцем чи тінями. До цієї техніки вдаються у разі корекції татуажу та невдалої попередньої процедури. Який татуаж краще вибрати дівчатам, які не прагнуть кардинальних змін, а бажають лише зробити рівномірний відтінок брови, подовжити лінію тощо? Однозначно перший метод. Техніка також називається “десятихвилинним” татуажем. Часткове шотування триває близько півроку. Якщо розтушовка проводиться повністю по всій брові, досвідчений майстер темний пігмент вводить у середину брови, поступово переходячи до світлішого тону. В результаті правильної процедури брова виглядає природно.

Який татуаж брів краще відтворює натуральну брову?

Волоскова техніка татуажу брів вважається найбільш трудомісткою. Майстер промальовує голкою кожну волосину. Позитивний результат може забезпечити справжній фахівець. Тому завжди звертайтеся лише до досвідчених майстрів, які гарантують необхідний ефект. Салон Black cherry має власний штат кваліфікованих майстрів, які готові підібрати тип процедури в залежності від різних фізіологічних характеристик клієнта та здійснити її в атмосфері абсолютного комфорту.

Переваги промальовування

Процедура “волосок до волоска” має два варіанти виконання:

  1. європейський;
  2. східний.

Який татуаж брів вибрати собі – вирішувати Вам. Європейський спосіб трохи простіший. Майстер послідовно промальовує волоски один за одним, поступово посилюючи кут нахилу. У результаті на внутрішньому краю брови волоски розміщуються вгору, а на зовнішньому – трохи закруглюються донизу.

Східний спосіб потребує високого рівня майстерності. Штрихи, що наносяться, мають різну довжину, відрізняються кутом нахилу і напрямком, можуть перетинатися, відтінки пігменту можуть переходити від темного до світлого. У результаті ювелірної роботи виходить ефект ідеальних природних брів. Така процедура практично не потребує корекції. Вже який татуаж брів краще випробувати на собі, дивіться самі. Другий варіант, звичайно, коштуватиме на порядок дорожче. Проте результат виправдовує витрати.

Головний крок – вибір майстра

Татуаж 3D є комбінацією елементів попередніх технік. Метод привабливий тим, що в результаті брови набувають чіткого обрису, стають виразнішими, яскравішими, об’ємнішими. Який татуаж найкраще підходить для світловолосих дівчат, власниць розмитої лінії брови або тонких, ледь помітних брів – так це 3D.

Усі варіанти мають право на життя. Перш ніж зупинитися на конкретному, краще порадитись з beauty-майстром. Він визначить Вашу натуральну форму брови, виділить природний вигин, вибере відтінок пігменту, що максимально збігається з кольором волосся. В результаті підкаже, який татуаж брів не тільки не зіпсує Вашу природну красу, але підкреслить її.

Фахівці татуажу у салоні Blackcherry уважно аналізують типаж кожного клієнта, прислухаючись до всіх побажань. Ми цінуємо Вашу красу та час!

Додати коментар

Напишіть нам у Viber