Статті

Що ви знаєте про видалення татуювання?

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Так буває: зробив татуювання, а за кілька років зрозумів, що це ну, не зовсім те, що хотілося б бачити на своїй шкірі (або зовсім не те). Якщо так, то не поспішайте засмучуватися – адже її можна вивести. Найкращим і найбезпечнішим варіантом у такому разі є косметологічний салон. Але все ж таки не варто поспішати з кардинальними заходами, адже процес видалення далеко не такий нешкідливий і приємний, як багатьом здається.

Якщо прислухатися до того, що говорять люди про видалення татуювань, можна почути про різні методи виведення тату, які зазвичай розбурхують розум своєю жорстокістю і кривавим підходом. Народні «мудреці» можуть вам запропонувати зробити пересадку шкіри, або пройтися нею шліфувальною машиною, випалити ненависний малюнок розпеченим залізом або навіть видалити шар шкіри, де знаходиться татуювання, хірургічним шляхом!

Мало того, що це так страшно звучить – це дійсно боляче, але, що ще гірше, результат від таких процедур, м’яко кажучи, не буде втішним, а в гірших випадках залишить по собі рубці, шрами, та інші неприємні нагадування, порівняно з якими татуювання, яке ви так хотіли вивести, здасться вам безцінним витвором мистецтва, і ви пошкодуєте, що вирішили взагалі його чіпати.

Як видалити тату сьогодні?

На щастя, сьогодні вже існують набагато досконаліші технології видалення татуювань, і, принаймні, тепер це можна зробити без шрамів і сумних наслідків. Тепер можна піддати свою «красу» лазерному випалюванню або ще лояльнішим (і, що найважливіше – дієвим) методам, хоча і вони далеко не завжди дозволяють отримати бажаний результат. Лазер також залишає після себе рубці, в результаті пігментації шкіри, ви отримуєте білу пляму або контур, що не засмагає.

Але найскладніше вивести (видалити) татуювання, нанесене саморобною машинкою некомпетентним майстром: глибина, на яку голка входить у шкіру, нерівномірна, і найчастіше ця глибина більше ніж потрібно. Відповідно, і фарба проникає у значно глибші шари шкіри.

Не варто зневірятися!

Втім, є ще один ефективний і менш небезпечний метод видалення татуювання (тату) – загасати її під колір шкіри. Хоча, звичайно, якщо ви звернетеся до будь-якого тату-салону, вам скажуть, що повністю безслідно загасати партак не вийде, особливо якщо знову-таки, він був нанесений за допомогою саморобної машинки.

Працює ця схема досить просто: спеціальні фарби вводяться під шкіру так само, як і звичайне татуювання, але вони не залишають колір, а, навпаки, розбивають старі фарби. В результаті старого татуювання не буде видно, оскільки воно забарвиться кольором шкіри. Проте, якщо ви засмагатимете, ця ділянка шкіри буде дещо виділятися своїм тоном.

Тому кращий спосіб виправити помилки колишніх часів – перекрити татуювання. Так, це процес не простий і не швидкий, але єдиний на 100% ефективний. Якщо вам трапиться такий самий грамотний майстер, як Наталія Куковинець, ви зможете не тільки безслідно приховати свій невдалий тату-досвід, але й отримати на його ж місці справжній витвір мистецтва, який завжди гідно виглядатиме. Таким чином, можна здійснити навіть перекриття шраму татуюванням!

І на закінчення

Думаю, тепер, знаючи який це хворобливий і витратний (як щодо часу, так і грошей) процес, ви підходитимете до нанесення татуювання максимально серйозно і відповідально. І, якщо все-таки наважитесь зробити цей зважений крок, звертайтеся тільки до професійних татуювальників. Як мінімум, це дозволить надалі виправити щось, якщо вам щось не сподобається, а як максимум – ви отримаєте результат, яким будете задоволені все своє життя.

Крім цього, якщо у вас все ще є сумніви у виборі татуювання, у нас в салоні ви можете замовити послугу безкоштовної примірки і побачити як виглядатиме ваше татуювання на тілі (а це не те саме що на ескізі), а лише потім приймати рішення.

І пам’ятайте: ваше тіло – ваш храм, і тільки вам вирішувати, що з ним робити. Не слухайте нікого. Успіхів!

Додати коментар

Напишіть нам у Viber