Статті

Чи боляче робити татуаж брів?

Від 14 Липня, 2022 Без коментарів

Гарне доглянуте обличчя жінки – це візитна картка. Сучасний makeup у поєднанні з татуажною майстерністю вийшли на новий рівень і зробили революцію у світі моди. Якщо раніше тату робили виключно у вигляді зображень на тілі, то тепер завдяки якісній туші і мікроскопічним голкам можлива точна корекція губ, вій і брів. У цій статті ми розглянемо хвилюючe представниць прекрасної половини питання: чи боляче робити татуаж брів? Відгуки тих, хто вже пройшов цю процедуру, можуть допомогти у цьому.

Тату брів – витонченість та краса!

Мало хто може похвалитися ідеальною формою брів від народження. Та й саме поняття «ідеальна форма» теж у всіх різна. Поняття «краси» змінювалося минулого століття швидше, ніж запускалися супутники в космос. Макіяж та зачіски зазнавали змін після кожного вдалого тижня моди в Парижі. Якщо переглянути кіно того століття, у суворій хронології, можна наочно побачити, як змінювалися поняття «модники» та «модниці» зі збільшенням року випуску фільму.

Почитавши в мережі інтернет відгуки про татуаж брів (боляче це чи ні), ви напевно зустрінете пости, на кшталт «боляче, але терпимо» або «було некомфортно». Тут же можна прочитати: «не боляче», «не відчула», «щипало» чи «неприємно, але результат того вартий». Якщо ви ніколи не вдавалися до макіяжного тату або не робили татуювань зовсім, чужа практика вам навряд чи допоможе. Больовий поріг у кожної людини є різним, тому однозначно сказати, як відреагує організм на процедуру неможливо.

Татуаж брів у Дніпропетровську - чи це боляче

Ще однією причиною виникнення болю під час татуажу може бути недостатня кваліфікація майстра. У добрих тату-салонах працюють лише професіонали своєї справи, які постійно розвивають свій особистий рівень.

Отже, ви все продумали і остаточно зважилися зробити тату брів. Щоб уникнути больових відчуттів, необхідно звернутися тільки в рекомендований  тату салон. Професійні майстри користуються якісною сучасною тушшю, яка добре засвоюється шкірою, не викликаючи алергії. Крім цього, перед кожним сеансом, за бажанням клієнта, наноситься знеболюючий крем, а потім заспокійлива мазь.

Підсумки

У результаті ми дійшли висновку, що суперечливі відгуки: боляче робити татуаж брів або ні – не можуть бути джерелом інформації. Те, що для однієї людини «випробування та страждання», іншою може сприйматися як «перевірка на терпіння». Є тільки одна істина – Краса вимагає жертв – яку ще ніхто не спростував!

Додати коментар

Напишіть нам у Viber