Татуювання хною

Мистецтво татуювань зародилося ще в давнину, але особливу популярність набуло саме в сучасному світі. Для молоді та підлітків це модний спосіб вираження власної індивідуальності. Однак рішення набити собі тату дається нелегко, адже такий малюнок залишиться на тілі на все життя. Адже смаки і погляди з часом змінюються. Але сьогодні існують способи поверхневого нанесення тимчасових татуювань за допомогою хни. Хна – це барвники пігменти сухої лавсонії. Ця рослина росте в спекотних місцях зі зниженою вологістю.

Звідки пішла мода на тимчасові тату

Месопотамія – країна, в якій зародилися ці змивні тату. У народі їх називають Менді. Поступово ця техніка стала активно застосовуватися в Індії для розпису рук.

Менді – абсолютно безпечне тату, яке можна нанести навіть дитині. Крім того, процес малювання відбувається досить швидко і безболісно. Ще одна перевага цих татуювань у тому, що ви можете не перейматися актуальністю обраного візерунка. З цим можна експериментувати нескінченно, змінюючи малюнки щоразу.

Стійкість зображення коливається від тижня до місяця в залежності від типу шкіри та частоти її взаємодії з водою.

Для того, щоб нове тату почало красуватися на шкірі, вам потрібно буде приділити цій процедурі 3-4 години часу.

Вартість від 30 грн

Запишись на сеанс прямо зараз

Не відкладай на завтра мехенді, яку можна зробити сьогодні

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A