Чудові брови за допомогою мікроблейдингу у Дніпрі

Як багато про людину можуть сказати її брови! Вони здатні візуально змінювати погляд, риси обличчя і навіть у певному сенсі відображати темперамент. Але деяким дівчатам іноді доводиться стикатися із проблемою густоти їхніх брів. На щастя або, на жаль, брови-ниточки відійшли на задній план, та індустрія моди диктує нам інші тенденції. Густі, доглянуті брови зможуть прикрасити обличчя дівчини та зробити його більш виразним. І мікроблейдинг у Дніпропетровську – це саме те, що потрібне.

Що це за процедура?

Отже, мікроблейдинг брів або «татуаж 6Д» – це спеціальна техніка, що дозволяє імітувати справжні волоски брів за допомогою пігментів, що вводяться під шкіру. Такий підхід відрізнятиметься від традиційного татуажу насамперед своїм натуральним виглядом завдяки ручній роботі, що використовується в даному випадку замість машинки.

Мікроблейдінг дозволяє створити максимально природний образ. Однією з головних переваг цієї процедури є усунення витрат часу при нанесенні макіяжу. Це економить час та витрати на косметику для догляду за бровами. Достатньо лише періодично вищипувати волоски, що відросли.

Підготовка

Підготовка як така від клієнта не вимагається. Має значення те, яким діям піддаються брови до мікроблейдингу в Дніпропетровську. За тиждень-два до процедури потрібно обмежити себе від фарбування, чи то хна, чи звичайна фарба. Обличчя має бути чистим, без накладання декоративної косметики. А також, вищипування брів безпосередньо до татуажу варто надати майстру.

Проведення процедури

Мікроблейдинг передбачає умовно три етапи:

  1. Перед проведенням 6Д татуажу майстер робить фото та наносить передбачувану форму брів за допомогою олівця. На цьому етапі моделювання ще можна внести деякі поправки та визначитися з кольором.
  2. Перше нанесення пігменту. Майстер попереджає клієнта про те, що ефект тимчасовий і потрібна буде корекція. Подряпини покриються скоринкою і відпадуть, а колір частково змиється.
  3. Повторне нанесення або корекція, яка передбачає закріплення пігменту (від 4х до 8 тижнів після першого нанесення). Ця процедура залишиться більш стійкою порівняно з першим нанесенням.

Подальший догляд

Як і будь-яке тату або татуаж, мікроблейдинг брів у Дніпропетровську потребує додаткового догляду. Загоєння може тривати 7-10 днів. За цей час відпадуть ороговілі частинки шкіри, достатньо зменшиться почервоніння і лущення, особливо при використанні засобів, що загоюють, таких як «Бепантен» або «Пантенол». Першу добу варто уникати прямого контакту зони брів з водою. А ось наступний тиждень просто достатньо оберігати її від інтенсивних водних процедур, надмірного потовиділення, а також від тривалої дії прямих сонячних променів. Необхідно утриматися від будь-якого пілінгу шкіри обличчя перший час. А ось перед проведенням мікроблейдингу глибоке очищення обличчя якраз навпаки рекомендоване.

Які ж особливості представленої техніки?

  • Мікроблейдинг може бути відносно болісною процедурою. Нанесення пігменту при введенні голки може принести певний дискомфорт. Але гострий біль, як правило, не відчувається з тієї простої причини, що перед цим майстер наносить на зону біля брів знеболюючий крем.
  • Процедура має стійкий ефект, але не такий довговічний. Загалом тривалість збереження пігменту варіює від 11 до 18 місяців. Тому має місце щорічна корекція брів. А також не варто забувати про те, що безпека пігменту безпосередньо залежить і від якості роботи майстра, і від подальшого догляду клієнта.
  • Мікроблейдинг рекомендують тим, хто не може досягти бажаної форми, вигину та густоти своїх брів.
  • Не рекомендується робити подібну процедуру тим дівчатам, які мають надто чутливу шкіру або будь-які шкірні захворювання, а також погане згортання крові.

Запишись на сеанс прямо зараз

Залиш заявку на сайті та отримай знижку 7% на перше відвідування салону

Записатись

Хочеться сказати багато, але скажу так. Приємно здивував рівень стерильності, антиспідукладка (констатую як лікар стоматолог), творчий підхід майстра Наталії, високий рівень професіоналізму, дружня обстановка. P.S. не перше моя тату, але перше в цьому салоні, приємно вражений! Наполегливо рекомендую!

Аділ Аміров

Чудовий майстер, вислухала уважно всі побажання і зробила як мені й хотілося, робили з сестрою парні тату обидві задоволені. Персонал чемний і чуйний, дякую вам величезне!)

Саша Горбоніс

Хочу подякувати майстру Наталії за втілення моєї давньої мрії. Дякую Вам за ваші золоті руки. Дякую, що професійно підходите до побажань клієнта та даєте слушну пораду. Відмовити та запропонувати КРАЩИЙ варіант - може тільки майстер своєї справи. Дякую!!!

Світлана Неклеса

Покривала на губах старий татуаж помадним ефектом. Прекрасна робота загоєння пройшла дуже швидко. Задоволена результатом. Раджу йти та пробувати. Майстер Наталія горить своєю справою, а це і є найважливіший фактор, за яким я вибираю цей салон і цього майстра.

V D'A